Прикраси вiд майстрині

Оригінальні авторські прикраси на замовлення

Осінній блюз

Осінній блюз
Осінній блюз
Осінній блюз
Осінній блюз
Осінній блюз
Осінній блюз
Осінній блюз
Повітряне кольє
350 грн
В наявності
Опис
Кольє створенеене з мононитки з набором різних матеріалів, а саме, використано сколи натурального каменя яшми червоної,різних намистин, великого та дрібного бісеру в коричневих кольорах.
Червона яшма володіє дуже цінними лікувальними властивостями. Вона здатна стимулювати роботу серцево-судинної системи, підвищувати артеріальний тиск, активізувати резерви залоз внутрішньої секреції. З давніх-давен цей мінерал славиться здатністю зупиняти будь-яку кровотечу. Жінки особливо цінують червону яшму за те, що вона допомагає впоратися з гінекологічними захворюваннями.
Не менш цікаві магічні властивості каменю. Саме червона яшма володіє можливістю вступати у взаємодію з місцем постійного проживання. Таким чином, вона може посилити всі відсутні якості, які притаманні житловому простору людини. Червона яшма надзвичайно корисна для тих осіб, які займаються різними практиками – вона допомагає концентруватися на конкретних завданнях.
Теплі відтінки цього кольє створють гідну прикрасу Вашого гардеробу та підкреслять Ваш вишуканий смак. Жінки, які носять прикраси з яшмою, підкреслюють витонченість смаку та свою красу.Кольє складається з 14 ниток, фурнітура 'під срібло', застібка – карабін.
Розміри
По внутрішньому краю – 52 см, по зовнішньому – 57 см. Є подовження 5 см.
Замовлення виробу
Інші вироби