Прикраси вiд майстрині

Оригінальні авторські прикраси на замовлення

5 причин чому авторська біжутерія ручної роботи - кращий подарунок для жінки на 14 лютого і 8 березня

1. Цей подарунок завжди буде корисний. Будь-якій жінці потрібен запас прикрас, щоб мати свободу вибору свого образу щодня. Дорогоцінні ювелірні прикраси - це прикраси на свято, для світського заходу. Біжутерія - це прикраси на кожен день. Це можливість змінювати свій стиль щодня.
2. Усі жінки люблять прикраси. Така жіноча натура. Жінки люблять створювати новий образ кожного дня, адже бути мінливою ​​- це так властиво жінці. І однією тільки зміною елементів гардеробу тут важко обійтися. Тут на допомогу приходять прикраси, які можуть як доповнити образ, так і змінити його.
3. Біжутерія не зобов'язує дівчину ні до чого, на відміну від дорогих ювелірних прикрас. Дорогі прикраси в якості подарунка можуть збентежити дівчину та змусити її думати, що молодий чоловік намагається купити її прихильність таким дорогим подарунком. Тому такі прикраси зазвичай дарують жінкам, з якими чоловіка пов'язують близькі тривалі або родинні стосунки (мама, сестра, наречена, дружина). Якщо ж своїм подарунком чоловік хоче лише надати знак уваги дівчині, то унікальна авторська біжутерія буде саме тим подарунком, який не буде зобов'язувати дівчину ні до чого.
4. Авторська біжутерія ручної роботи - єдина і неповторна. Саме ці два слова ми зазвичай говоримо про жінку. Тому подарувати фабричну прикрасу масового виробництва - це в певному сенсі образити дівчину, запропонувавши їй носити прикрасу, яку можуть носити тисячі інших жінок. Уявіть як вона буде себе почувати, якщо зіткнеться з іншою дівчиною, у якої буде аналогічна прикраса. Звісно така ситуація виключена з прикрасами ручної роботи.
5. Доречність. Не позаздриш чоловікові, якому належить обрати подарунок жінці... Це не той випадок, де на питання є одна проста відповідь і головне ії знайти. У різних випадках ця відповідь буде різною. Вона буде змінюватись в залежності від приводу для подарунку, від близькості відносин, і від багатьох інших менш або більш значущих обставин. Це схоже на розв'язок рівняння. І одним з головних параметрів у вирішенні рівняння буде доречність. Наскільки доречним буде той чи інший подарунок в даній ситуації. І якщо це не день народження близької людини, і не той випадок, коли дівчина не носить взагалі прикрас (і таке теж буває), то доречність прикрас ручної роботи в якості подарунку не викликає сумнівів.
На сайті Прикраси від майстріні ви зможете знайти прикрасу на будь-який смак. Нижче представлено декілька рекомендованих прикрас.
Усі прикраси на сайті розділені за категоріями Намисто, кольє, Сережки, Браслети, Комплекти, Прикраси для нареченої.
У розділі Handmade, крім жіночих аксесуарів, представлені ялинкові прикраси та новорічні сувеніри.
На відео внизу сторінки ви можете побачити фірмову подарункову коробку, в якій буде доправлено замовлений виріб.
Як виглядає прикраса, доправлена поштою